Qui som?

A Marinva som un equip multidisciplinar que comparteix el coneixement entorn el joc i l’actitud lúdica. Coneixem l’univers infància, noves tecnologies, participació ciutadana, innovació, disseny de jocs, formació, comunicació, recursos humans, educació, storytelling,…

Imma Marín
Fundadora i presidenta
imma@marinva.es
@immamarin
www.immamarin.com

Esther Hierro
Directora
esther@marinva.es
@esthima
LKN

Marc Torrents
Cap d’administració
687.14.89.06
marc@marinva.es
@9Torrents 

Sheila Boudount
Projectes i comunicació
687.148.833
s.boudount@marinva.es
@sheilaboudount

Cristina Moret
Projectes d’educació
687.148.883
cristina@marinva.es
@crmoretperez 

Ariadna Aragay
Formadora i facilitadora lúdica
687.148.833
aaragay@marinva.es
@ariadna_aragay

Jose Abellán
Disseny jocs i gamificació
93.475.32.55
jabellan@marinva.es
@JoseAbellan

SOCIS DE PARTIDES I COMPANYS DE JOC

Som socis de:

Compartim partides amb: