>> Qui som?

Marinva té un equip que comparteix l’especialització i  el coneixement del joc com a eina educativa, però cadascú aporta una experiència concreta en camps diferents dins d’aquest context, com ara la infància, les noves tecnologies, la participació ciutadana, la creació i dinàmiques de jocs, la formació, la comunicació…

Aquest equip està liderat per l’Imma Marín, l’Esther Hierro i la Mireia Capdevila.

Imma Marin

Imma Marín
Fundadora i Presidenta
imma@marinva.es
@immamarin

Esther Hierro

Esther Hierro
Direcció
esther@marinva.es
@esthima

Mireia Capdevila

Mireia Capdevila
Direcció, projectes i participació
650.65.38.37
mireia@marinva.es
@CapdevilaMireia

Helena Valés

Helena Valés
Administració
687.14.88.55
helena@marinva.es
@iaiahelena

Marc

Marc Torrents
Administració
687.14.89.06
marc@marinva.es
@9Torrents 

Silvia Guardiola

Sílvia Guardiola
Projectes i oficines tècniques
687.14.88.89
sguardiola@marinva.es
@sguardiolag

Andrea Valverde

Andrea Valverde
Projectes i Comunicació
699.60.10.36
andrea@marinva.es
@andrea_valverd

COL·LABOREN AMB NOSALTRES

José Abellán
Consultor en gamificació i dissenyador de jocs

Noemí Blanch
Consultora en gamificació, formació i RRHH

Oriol Quadrada
Dissenyador industrial

David Tugués
Consultor en gamificació

Mariona Aragay
Comunicació digital

Elena Sorribes
Consultora en formació

Xenia Lanau
Activitats de participació

Laia Arnau
Consultora en pedagogia i gamificació

Ariadna Aragay
Formadora i facilitadora lúdica

Laia Jutglà
Desenvolupadora Web

Carles Díaz
Tècnic en gamificació

Sílvia Martínez
Consultora en psicologia i coach

Madilé Díaz
Consultora en educació

Natalia Boronat
Activitats de participació

Sílvia Dotti
Activitats de participació

Sheila Boudount
Jedi in training (gamificació)

Silvia Penón
Consultora en educació i continguts pedagògics

Carles Hierro
Organització i metodologia

Núria Gassó
Consultora en educació i continguts educatius

Oskar Aragonès
Activitats de participació

Carlos Trancón
Suport informàtic

SOCIS DE PARTIDES I COMPANYS DE JOC

Som socis de:

Associació Internacional pel drets dels infants a jugar
fidem -marinva - empreneduria
anagam - marinva- gamificacion

Compartim partides amb: