>> Qui som?

Marinva té un equip que comparteix l’especialització i el coneixement del joc com a eina transformadora, però cadascú aporta una experiència concreta en camps diferents dins d’aquest context, com ara la infància, les noves tecnologies, la participació ciutadana, la creació i dinàmiques de jocs, la formació, la comunicació…

Imma Marín
Fundadora i presidenta
imma@marinva.es
@immamarin
www.immamarin.com

Esther Hierro
Directora
esther@marinva.es
@esthima
LKN

Ariadna Aragay
Formadora i facilitadora lúdica
687.148.833
aaragay@marinva.es
@ariadna_aragay

Jose Abellán
Disseny jocs i gamificació
93.475.32.55
jabellan@marinva.es
@JoseAbellan

Mireia Capdevila
Direcció, projectes i participació
650.653.837
mireia@marinva.es
@CapdevilaMireia

Marc Torrents
Cap d’administració
687.14.89.06
marc@marinva.es
@9Torrents 

Sheila Boudount
Projectes i comunicació
687.148.833
s.boudount@marinva.es
@sheilaboudount

Cristina Moret
Projectes d’educació
687.148.883
cristina@marinva.es
@crmoretperez 

COL·LABOREN AMB NOSALTRES

Noemí Blanch
Consultora en gamificació, formació i RRHH

Oriol Quadrada
Dissenyador industrial

David Tugués
Consultor en gamificació

Mariona Aragay
Comunicació digital

Elena Sorribes
Consultora en formació

Xenia Lanau
Activitats de participació

Laia Arnau
Consultora en pedagogia i gamificació

Laia Jutglà
Desenvolupadora Web

Sílvia Martínez
Consultora en psicologia i coach

Madilé Díaz
Consultora en educació

Natalia Boronat
Activitats de participació

Carlos Trancón
Suport informàtic

Sílvia Dotti
Activitats de participació

Silvia Penón
Consultora en educació i continguts pedagògics

Carles Hierro
Organització i metodologia

Núria Gassó
Consultora en educació i continguts educatius

Oskar Aragonès
Activitats de participació

SOCIS DE PARTIDES I COMPANYS DE JOC

Som socis de:

Associació Internacional pel drets dels infants a jugar
fidem -marinva - empreneduria
anagam - marinva- gamificacion

Compartim partides amb: